Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Wiele osób boryka się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, która mimo intensywnych ćwiczeń i diety nie ulega redukcji. Jest to bardzo frustrująca sytuacja, która znacząco wpływa na jakość życia. Jednak nie wszystko stracone. Nasze Centrum Zdrowia i Urody pomaga pozbyć się nadmiaru niechcianej tkanki tłuszczowej wykonując zabieg lipolizy iniekcyjnej.

ZABIEG

Lipoliza iniekcyjna polega na likwidacji tkanki tłuszczowej poprzez podawanie za pomocą iniekcji, preparatu, który powoduje rozkład tłuszczy złożonych na prostsze, które następnie transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu. Zabieg ten, ma na celu usunięcie miejscowo nagromadzonej się tkanki tłuszczowej. Efektem lipolizy jest utrata ok 5 cm w obwodzie w miejscu obstrzyknięcia. Aby uzyskać upragniony efekt należy powtórzyć procedurę ok 3-4 razy. Odstępy pomiędzy zabiegami nie powinny być krótsze niż 3 tygodnie. W przypadku okolic gdzie tkanki tłuszczowej jest mniej wystarczą 2-3 zabiegi.

Zabieg jest stosowany w leczeniu otyłości, usuwaniu powierzchniowych złogów tłuszczu, cellulitu. Efektem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie nigdy nie zniknie poprzez stosowanie diety czy intensywnych ćwiczeń. Lipoliza iniekcyjna jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna.

Miejsca gdzie najlepiej sprawdza się zabieg to:

 • podbródek;
 • gruby, otłuszczony kark;
 • tłuszcz wokół pach;
 • ginekomastia męska;
 • „oponka” na brzuchu;
 • tłuszcz na udach, zbyt duże uda;
 • tłuszcz nad kolanami;
 • wałeczki nad biodrami;
 • tłuszcz na pośladkach, zbyt grube pośladki;
 • modelowanie sylwetki.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Do 30 minut.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o wszelkich przebytych chorobach i/lub chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Choroby wątroby, choroby autoimmunologiczne, przewlekłe choroby zakaźne, cukrzyca, HIV, brak jednej nerki, ciąża, okres karmienia, choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem, stale stosowane leki rozrzedzające krew, choroby tarczycy.

PREPARAT
W Centrum Zdrowia i Urody zabieg lipolizy iniekcyjnej wykonujemy przy użyciu preparatu Dermastabilon. 

lipoliza iniekcyjna

 

CENNIK
LIPOLIZA INIEKCYJNA

 • w cenę zabiegu wliczona jest konsultacja medyczna
 • cena jednego zabiegu uzależniona jest od ilości użytego preparatu

Podbródek  (1 ampułka)                                    250 zł 1 ampułka

Ramiona (1-2 ampułki)                                      250 zł 1 ampułka

Uda wewnętrzne (1-3 ampułki)                          250 zł 1 ampułka

Uda zewnętrzne (1-3 ampułki)                           250 zł 1 ampułka

Biodra (1-3 ampułki)                                          250 zł 1 ampułka

Pośladki  (2-6 ampułek)                                    250 zł 1 ampułka

Brzuch (2-6 ampułek)                                        250 zł 1 ampułka

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat lipolizy iniekcyjnej, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.