Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

HENNA

Henna ze względu na swoje właściwości znalazła szerokie zastosowanie w kosmetyce. Wykorzystuje się ją do produkcji kosmetyków do pielęgnacji i koloryzacji, a zabiegi z wykorzystaniem henny znajdziemy w każdym salonie kosmetycznym.

Henna używana była już we wschodnich cywilizacjach. Obecnie przeżywa swój renesans i jest stosowana nie tylko w celach estetycznych, ale również dlatego, że zapewnia włosom ochronę i połysk.

Ładne brwi potrafią nadać spojrzeniu głębi i odsłonić twarz. Nie każdy z nas może się jednak pochwalić grubymi i gęsto rosnącymi włoskami. Warto wtedy pomyśleć o hennie. Profesjonalna jakość użytego żelu koloryzującego zapewnia idealnie gładki oraz długo utrzymujący się efekt. Farbowanie brwi henną to metoda idealna dla Pań w każdym wieku. Ponad to zastępuje codzienne używanie konturówki do brwi. Jest łatwym i ekonomicznym zabiegiem, bezpiecznym bo przebadanym dermatologicznie. To alternatywa dla tych osób, które nie chcą lub nie mogą wykonywać makijażu permanentnego.

W naszym Centrum  Zdrowia i Urody  wykonujemy następujące zabiegi:

CZAS ZABIEGU
Od 30 min.
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach lub chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
PRZECIWWSKAZANIA
Przeciwskazania to: stany zapalne i alergiczne skóry, i jej uszkodzenia, lub otarcia naskórka w okolicy brwi, choroby i uszkodzenia oka: jęczmień, zapalenie spojówek, a nawet zaczerwienienie. Jeżeli nosisz soczewki, należy zdjąć je przed wykonaniem henny. Zalecamy odczekać jeden dzień po depilacji brwi.
CENNIK
Regulacja brwi 10,00 zł
Henna rzęsy 15,00 zł
Henna brwi 15,00 zł
Komplet (Henna rzęsy i brwi + regulacja brwi) 40,00 zł
Stylizacja łuku brwiowego 30,00 zł
 W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat henny, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.