Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MEZOTERAPIA

Każdy z nas pragnie wyglądać długo ładnie i młodo. Jednym ze sposobów utrzymania piękna naszej skóry jest zabieg mezoterapii igłowej. Mezoterapia igłowa to wykorzystywana od lat w medycynie estetycznej doskonała metoda profilaktyki starzenia się skóry, oddalająca moment pojawienia się zmarszczek. Sprzyja poprawie kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzeniu oraz rewitalizacji. Popularność tej metody wynika z szybko widocznych i długotrwałych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na zadowolenie pacjentów.

Umożliwia uzyskanie trwałego efektu odmłodzenia twarzy i ciała – wygładza i ujędrnia skórę oraz redukuje wszelkie jej niedoskonałości (cellulit, rozstępy, przebarwienia i inne). Zapobiega również wypadaniu włosów. Systematyczne wykonywanie zabiegu pozwala osiągnąć widoczne i długotrwałe efekty.

Istotą mezoterapii jest dostarczenie bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących. Dobrane przez lekarza bezpieczne preparaty, mogą zawierać między innymi kwas hialuronowy, retinol, witaminę A, E, D, B2, B5. Wstrzykiwane są one w dolne warstwy skóry za pomocą strzykawki o bardzo cienkiej igle. Ich zadaniem jest zintensyfikowanie mikrokrążenia w naczyniach krwionośnych. Preparaty zastosowane podczas zabiegu mezoterapii są dobrane odpowiednio do celu i miejsca zastosowania.

Szczegółowych wskazań jest bardzo wiele, a są to między innymi: zmarszczki, skóra pozbawiona jędrności i elastyczności, nadmierna tkanka tłuszczowa, cellulit na ramionach, biodrach i pośladkach, przebarwienia pojawiające się na powierzchni skóry, rozstępy (w różnych obszarach), wypadanie włosów, nieprawidłowo odżywione włosy oraz nawracający łupież.

Najlepsze efekty mezoterapii widoczne są przy jej systematycznym wykonywaniu, ustalonym przez lekarza. Częstotliwość wykonywania zabiegu zależy od stanu skóry, rodzaju problemu i dobranego preparatu.

ZABIEG

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu w skórę substancji leczniczych za pomocą mikronakłuć. Dzięki temu wnikają one do głębokich warstw – skóry właściwej lub tkanki podskórnej – na głębokość około 0,5-4 mm. Pokonywanie barier naskórka, pozwala na wtłoczenie substancji głębiej, tak, by uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne. 

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 45 min. do 60 min.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach lub chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, ciąża i okres karmienia piersią, leczenie antybiotykami, okres, obciążenie ujawnione podczas wywiadu anestezjologicznego, ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie, opryszczka, złe wyniki badań.

PREPARAT

W Centrum Zdrowia i Urody wykonując zabieg mezterapii igłowej, używamy najwyższej jakości preparaty typu: Aestetic Dermal, REVANESSE, CROMA – Princess: RICH, VOLUME, FILLER .

Aestetic Dermal
kwas hialuronowy
REVANESSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENNIK

Mezoterapia igłowa KOKTAJLE  
Okolice oczu 200-400 zł
Skóry owłosionej głowy, włosów 200-1200 zł
Twarz 350-850 zł
Szyja 300-600 zł
Twarz, szyja 500-1200 zł
Dłonie 380-500 zł
Twarz, szyja, dekolt 600-1400 zł
Mezoterapia igłowa nieusieciowanym kwasem hialuronowym  
Okolice oczu 300,00 zł
Twarz 500,00 zł
Szyja 500,00 zł
Twarz i szyja 900,00 zł
Dłonie 300,00 zł
Dekolt 500,00 zł
Twarz ,szyja, dekolt 1 000,00 zł
Mezoterapia igłowa antycellulitowa  
Brzuch (2 -4 ampułki) 250 zł 1 ampułka
Pośladki (2-4 ampułki) 250 zł 1 ampułka
Całe uda (4-6 ampułek) 250 zł 1 ampułka
Tył uda i pośladki (4-6 ampułek) 250 zł 1 ampułka
Kuracja antycellulitowa (4-6 ampułek) 250 zł 1 ampułka

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat mezoterapii, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.