Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

ATELOKOLAGEN TYPU I

Wiele osób boryka się z ogromnymi problemami skórnymi. Przeważnie są to blizny potrądzikowa ale także defekty typu: zniszczona skóra, skóra ze zmarszczkami, utrata jędrności, blizny zanikowe, blizny pooperacyjne, rozstępy, rany i uszkodzenia skóry. W naszym Centrum Zdrowia i Urody oferujemy nowoczesny i unikatowy zabieg ATELOKOLAGENEM TYPU I pomagający w redukcji i leczeniu różnego rodzaju blizn. 

ZABIEG
Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, (krem znieczulający) i przypomina klasyczną mezoterapię. Sposób podawania jest mniej bolesny, gdyż wykonuje się mniej nakłuć z głębszym podaniem roztworu. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, czasem lekko swędząca, a nawet nieznacznie obrzęknięta. Reakcje te mogą utrzymać się nawet do 7 dni. Konieczne jest wykonanie 4 zabiegów w ciągu 2 miesięcy (co 2 tygodnie).Efekty utrzymują się co najmniej rok. W przypadku regeneracji blizn efekty są trwałe.
CZAS ZABIEGU
Od 45 min. do 60 min.
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach i chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

WSKAZANIA

  • Wspomaganie biorewitalizacji przede wszystkim skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ale również całego ciała.
  • Regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej.
  • Poprawa elastyczności i sprężystości skóry.
  • Zmniejszenie oznak starzenia się skóry – redukcja zmarszczek.
  • Leczenie blizn zanikowych, rozstępów.

PRZECIWWSKAZANIA

Choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, tendencje do powstawania bliznowców, aktywne zakażenia okolicy zabiegu, choroba nowotworowa. Nie zaleca się łączyć zabiegu ATELOKOLAGENEM TYPU I w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.

PREPARAT

W Centrum Zdrowia i Urody używamy produktu ATELOKOLAGEN TYPU I Linerase. 
Linerase

CENNIK

ATELOKOLAGEN TYPU I
Twarz, szyja, dekolt, dłonie (1 ampułka) 1 250,00 zł
Terapia blizn  (1 ampułka) 1 200,00 zł

 

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat kuracji atelokolagenem typu I, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.