Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

PEELING PIROGRONOWY

Peeling pirogronowy stosowany jest w kosmetyce przy pielęgnacji skóry z problemami. Znany jest ze swojego działania przeciwzaskórnikowego. Zastosowanie przyczynia się do poprawy kolorytu skóry, naprężenia i wygładzenia. Również działa antybakteryjnie. Poza tym pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny czyli włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry.

Kwas pirogronowy działa sebostatycznie czyli hamuje nadmiar wydzielania sebum. Jest to bardzo ważne zwłaszcza u osób z cerą tłustą i trądzikową.

CZAS TRWANIA ZABIEGU
Od 30 min. do 1 godziny.
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
PRZECIWWSKAZANIA
Uczulenie na którykolwiek składnik aktywny w preparatach używanych do zabiegu, uszkodzony naskórek, stan bezpośrednio po depilacji woskiem, aktywna opryszczka, brodawki wirusowe, doustna i miejscowa terapia retinoidami, łuszczyca, skłonność do powstawania bliznowców, znamiona barwnikowe omijamy podczas zabiegu.
CENNIK
Zabieg z użyciem jednego kwasu
250,00 zł
Pakiet 2 zabiegów z użyciem jednego kwasu
350,00 zł
Pakiet 3 zabiegów z użyciem jednego kwasu
450,00 zł
W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat peelingu pirogronowego, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.