Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

FOTOODMŁADZANIE

Starzenie się skóry jest niestety nieodwracalnym i naturalnym procesem, polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych ustroju. W jego efekcie się pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, a także utrata jędrności skóry. Obniża się gęstość kolagenu, skóra traci elastyczność i staje się cieńsza i delikatniejsza. Zachodzące procesy są związane z nieubłagalnym upływem czasu, zmianami hormonalnymi, a także ekspozycją skóry na słońce.

ZABIEG

Fotoodmładzanie polega na aplikowaniu impulsów silnego światła, które przenikają w głąb skóry bez uszkadzania naskórka. Za pomocą impulsów światła do skóry dociera energia cieplna, co powoduje odbudowę włókien kolagenowych i elastyny, które pomagają naprawiać mikrosieci tworzące tkankę skóry i naskórka. Uzyskuje się efekt wypełnienia dzięki poprawie struktury i regeneracji skóry od wewnątrz. Zabieg wykonuje się na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Rezultaty zabiegu są widoczne po pierwszych zabiegach. Jednakże dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się wykonanie 6-8 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych. Za pomocą fotoodmładzania można zredukować bruzdy i zmarszczki mimiczne, podkreślić owal twarzy, ujednolicić koloryt skóry, dodać blask i poprawić napięcie skóry, nadać młody i zdrowy wygląd.

CZAS TRWANIA ZABIEGU
Od 30 min. do godziny.
 
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
 
PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża, karmienie piersią, przewlekłe choroby skóry takiej jak bielactwo, łuszczyca (aktywna faza), nadwrażliwość na światło, infekcje skóry (opryszczka, liszaj płaski), rozrusznik serca, choroba nowotworowa, cukrzyca, epilepsja, leki światło uczulające, zioła, nowotworowe i przed nowotworowe zmiany barwnikowe i skórne, zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi, skłonność do powstawania bliznowców, metalowe implanty w obszarze zabiegowym.

CENNIK
Cała twarz 150,00 zł
Szyja 120,00 zł
Dekolt 120,00 zł
Twarz i szyja 170,00 zł
Twarz, szyja, dekolt 220,00 zł
Dłonie 60,00 zł
Dłonie + przebarwienia 150,00 zł
W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat fotoodmładzania, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo. 

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.