Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MASKA PRZECIWTRĄDZIKOWA

Maska usuwa trądzik, oczyszcza pory, redukuje łojotok. Głęboko oczyszcza skórę, pochłania nadmiar wydzieliny gruczołów łojowych, usuwa zrogowaciały naskórek, skutecznie zwalcza zmiany trądzikowe i wyrównuje koloryt skóry, po nałożeniu na twarz wyraźnie odczuwalne jest uczucie ściągnięcia powodujące zwężenie rozszerzonych porów, reguluje wytwarzanie sebum, łagodzi zaczerwienienia, pozostawia skórę wygładzoną i aksamitną.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Ok. 15 minut.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Uczulenie na któryś ze składników maski, alergia, przerwana ciągłość skóry.

CENNIK

Twarz 50-150 zł
Twarz, szyja, dekolt od 150zł
W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat maski przeciwtrądzikowej, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.