Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MASKA PRZECIWZMARSZCZKOWA

Maska przeciwzmarszczkowa rozświetla „cienie” pod oczami, ujędrnia i uelastycznia, wygładza i nawilża skórę. Zapewnia głęboką odnowę, skutecznie przeciwdziała wiotczeniu skóry i pojawieniu się zmarszczek, związanych z wiekiem, poprawia prawidłowe funkcjonowanie skóry, przywraca niezwykłą jędrność i elastyczność, reguluje kwasowy płaszcz ochronny skóry, posiada właściwości regenerujące i lekko natłuszczające.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Ok. 20 minut.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
 

PRZECIWWSKAZANIA

Uczulenie na któryś ze składników maski, alergia, przerwana ciągłość skóry.

CENNIK

Twarz 50-150 zł
Twarz, szyja, dekolt od 150zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat maski przeciwzmarszczkowej, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.