Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MASKA NAWILŻAJĄCA

Zawiera ekstrakt z aloesu i witaminę E. Przeznaczona jest dla cery suchej. Łagodzi podrażnienia skóry, likwiduje łuszczenie się. Działa natychmiastowo. Pozostawia się ją na skórze przez ok. 15 minut. Resztki delikatnie usuwa się wacikiem. Warstwa, która pozostaje na skórze nadal na nią oddziałuje. Polecam taki typ maseczki osobom, które zbyt długo przebywały na mrozie lub na słońcu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Ok. 20 minut.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU/span>

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Uczulenie na któryś ze składników maski, alergia, przerwana ciągłość skóry.

CENNIK

Twarz 50-150zł  
Twarz, szyja, dekolt od 150zł  

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat maski nawilżającej, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.