Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MASKA KOSMETYCZNA

Maska jako zabieg kosmetyczny jest jedną z najstarszych form upiększania. Stosowanie masek w nowoczesnej kosmetyce jest nieodzownym zabiegiem lub częścią zabiegu kosmetycznego. Maski przy umiejętnym stosowaniu i prawidłowym doborze dają natychmiastowe efekty.

Zabieg stosowany na skórę twarzy w celu poprawienia jej kondycji – oczyszczenia, odżywienia, złagodzenia niekorzystnego wpływu środowiska, zniwelowania niepożądanych zmian (łojotok, rozszerzone naczynia krwionośne itp.) lub efektów starzenia się. Choć najczęściej stosują go kobiety, przekonuje się do niego coraz więcej dbających o swą powierzchowność mężczyzn.

Na uprzednio umytą i osuszoną twarz nakłada się maseczkę, zazwyczaj w postaci pasty, papki lub kremu, a po upływie kilku do kilkunastu minut zmywa się lub ściera jej resztki (niektóre, zwłaszcza gotowe specyfiki wchłaniane są w dość znacznym stopniu przez skórę). Po oczyszczeniu skóry należy ją przetrzeć tonikiem, by przywrócić naturalne pH skóry.

W naszym Centrum Zdrowia i Urody wykonujemy następujące maski kosmetyczne:

  • Maska łagodząca
  • Maska nawilżająca
  • Maska przeciwtrądzikowa
  • Maska przeciwzmarszczkowa

Dokładny opis poszczególnych zabiegów znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach poświęconym poszczególnym maskom kosmetycznym, które zostały umieszczone na naszej stronie internetowej. W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania jeszcze bardziej szczegółowej informacji na temat masek, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.