Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA + DERMOMASAŻER

Życie w ciągłym pośpiechu, brak odpowiedniej ilości ruchu, nieodpowiednia dieta, niezdrowe posiłki na mieście, wszystkie te czynniki wpływają na odkładanie się niechcianej tkanki tłuszczowej. Niestety nie zawsze wyczerpujące treningi i rygorystyczne diety przynoszą efekty. Pozbycie się zbędnych kilogramów to dla każdego z nas nie lada wyzwanie. Centrum Zdrowia i Urody proponuje klientkom i klientom rozwiązanie tego problemu za pomocą zabiegu Liposukcji Ultradźwiękowej wraz z Dermomasażem.

ZABIEG
Najlepsze efekty, tego typu zabiegami osiąga się zazwyczaj łącząc kilka zabiegów w jeden. Jednym z takich rozwiązań jest liposukcja ultradźwiękowa z dermomasażem. Efekty, jakie można osiągnąć wykonując serię zabiegów są bardzo zbliżone do zabiegów typowej liposukcji, jednak bez wszelkich dolegliwości, jakie związane są z typową liposukcją (krwiaki, możliwość wystąpienia powikłań, znaczny okres rekonwalescencji). Wykorzystanie zjawiska kawitacji, w skutek działania określonej częstotliwości fal ultradźwiękowych powoduje rozpad komórek tłuszczowych. Kwasy tłuszczowe oraz glicerol, z których składa się komórka tłuszczowa wydalane są do wątroby za pomocą układu naczyniowego oraz limfatycznego. Stamtąd za pomocą naturalnych procesów wydalane są z organizmu. Jest to jeden z najprostszych sposobów na pozbycie się tkanki tłuszczowej z miejsc opornych na tradycyjne metody odchudzania. Oddziaływanie fal ultradźwiękowych dodatkowo wspomagane jest falami IR (podczerwień), co znacząco usprawnia proces rozbicia i transportowania komórek tłuszczowych, przez co liposukcja ultradźwiękowa staje się poważną alternatywą dla chirurgicznej.

Ultradźwięki rozbijają nabłonek komórek tłuszczowych bez ujemnego wpływu na pozostałe narządy zlokalizowane w sąsiedztwie. Najczęściej pozbywamy się tłuszczu z brzucha, bioder, talii, ud lub ramion. Zabieg ten ma na celu pomóc  pozbyć się nam zalegającej tkanki tłuszczowej z ściśle określonych obszarów ciała, a nie odchudzić.

Dopełnieniem zabiegu liposukcji ultradźwiękowej jest dermomasaż. Zabieg liposukcji pozwoli nam na pozbycie się tkanki tłuszczowej a dermomasaż pomoże nam rozprawić się z cellulitem. Dermomasaż jest połączeniem masażu mechanicznego oraz podciśnienia. Wykonywany jest on przy pomocy specjalnej głowicy posiadającej sześć ruchomych rolek, a całość jest dodatkowo podłączona do rury ssącej. W ten sposób wykonany masaż silnie oddziałuje na łączną tkankę podskórną, jak również i skórną, intensywnie pobudza krążenie oraz przepływ limfy. Za pomocą dermomasażu skutecznie i na długo pozbędziesz się cellulitu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU
Ok 1 godziny.
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
PRZECIWWSKAZANIA
Ciąża, karmienie piersią, epilepsja, choroby nowotworowe, stosowanie leków światłouczulających, metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, problemy dermatologiczne skóry, choroby układu krążenia, np. zakrzepica, choroby autoimmunologiczne.
CENNIK
Ramiona 120,00 zł
Cały brzuch 180,00 zł
Pośladki 140,00 zł
Całe uda 180,00 zł
Łydki 120,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat Liposukcji Ultradżwiękowej + Dermomasażu, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.