Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa – jest jedną z najbardziej efektywnych metod wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Jest sposobem wprowadzania składników aktywnych mniej inwazyjnym niż mezoterapia igłowa i dużo doskonalszym niż przy użyciu tzw. rollerów. Liczba nakłuć skóry to 1440 na sekundę. Wąska głowica pozwala dotrzeć do drobnych obszarów twarzy i ciała.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

ZABIEG DO CERY NACZYNKOWEJ
Mezoterapia mikroigłowa to zabieg dla cery naczynkowej, który dzięki wzmocnieniu naczyń krwionośnych oraz stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych zapewnia skuteczne leczenie pajączków oraz zapobiega ich powstawaniu.

ZABIEG DO CERY STARZEJĄCEJ
Mezoterapia mikroigłowa polega na oddziaływaniu na skórę szeregiem mikro-nakłuć, które umożliwiają ominięcie warstwy rogowej i dostanie się składników odżywczych bezpośrednio w okolice żywych warstw naskórka. Zabieg ten poza przyspieszeniem przenikania substancji aktywnych w głąb skóry, ma na celu pośrednią stymulację pracy fibroblastów do produkcji włókien podporowych i elastycznych (kolagenu i elastyny). Dzięki mikronakłuciom wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry jest kilkaset razy bardziej efektywne niż w przypadku standardowych zabiegów kosmetycznych. Właśnie dlatego metoda jest rekomendowana cerze naczyniowej, która wymaga intensywnej terapii pielęgnacyjnej.
CZAS ZABIEGU
Od 30 min. do 60 min.
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach lub chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
PRZECIWWSKAZANIA
Okres karmienia piersią, alergia, cukrzyca miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe i bakteryjne), przerwana ciągłość naskórna, otwarte rany, pieprzyki, brodawki, znamiona, skóra źle tolerująca iniekcje, przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych i Aspiryny, choroby krwi (anemia, małopłytkowość), choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory), skłonność do bliznowacenia, terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami zawierającymi izotretynoinę, okres dłuższego nasłonecznienia, występowanie opryszczki w stanie aktywnym, trądzik różowaty.
CENNIK
Mezoterapia mikroigłowa – terapia dla skóry naczynkowej
Okolice oczu 120,00 zł
Twarz 180,00 zł
Szyja 180,00 zł
Twarz, szyja 340,00 zł
Dekolt 180,00 zł
Twarz, szyja, dekold
480,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa z aktywną ampułką   
Okolice oczu 130,00 zł
Twarz 180,00 zł
Szyja 180,00 zł
Twarz, szyja 350,00 zł
Dekolt  180,00 zł
Dłonie 150,00 zł
Twarz, szyja, dekolt 450,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa antycellulitowa  
Brzuch (2 -4 ampułki) 250 zł 1 ampułka
Pośladki (2-4 ampułki) 250 zł 1 ampułka
Całe uda (4-6 ampułek) 250 zł 1 ampułka
Tył uda i pośladki (4-6 ampułek) 250 zł 1 ampułka
Kuracja antycellulitowa (4-6 ampułek) 250 zł 1 ampułka

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat mezoterapii mikroigłowej, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.