Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna technologia na usługach  kosmetologii. Stała się alternatywą do zabiegu mezoterapii igłowej  i zamiast igły mamy falę elektryczną, przez co zabieg jest bezbolesny, miły i komfortowy w odczuciach klientów. Podczas tego zabiegu składniki odżywcze z zastosowanych kosmetyków zostają “wtłoczone” w głąb skóry przez działanie fali elektrycznej wytwarzającej ultradźwięki. Nazywamy to zjawisko elektroporacją, tzn w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały za pomocą,  których substancje odżywcze przedostają się do wnętrza komórki.

Zabieg mezoterapii bezigłowej jest zabiegiem, który sześciokrotnie zwiększa zdolność skóry do wchłaniania  substancji aktywnych i odżywczych z silnie skoncentrowanych kosmetyków. Zabieg nie niesie ze sobą ryzyka infekcji lub krwawienia. 

Efektami zabiegu mezoterapii bezigłowej są:

  • Regeneracja skóry oraz poprawa jej struktury;
  • Poprawa jędrności i kolorytu skóry;
  • Redukcja drobnych zmarszczek;
  • Podniesienie owalu twarzy;
  • Doskonałe nawilżenie i rewitalizacja skóry.

 

ZABIEG
Każdy zabieg mezoterapii bezigłowej powinien być poprzedzony oczyszczeniem skóry z zaskórniaków i obumarłego naskórka. Po oczyszczeniu skóry nastąpi aplikacja właściwie dobranego do potrzeb skóry kosmetyku z ampułki i jednoczesne masowanie głowicą zabiegową  powierzchni poddawanej zabiegowi. Podczas wykonywania tego etapu zabiegu, możliwe jest odczuwanie przez klientkę ciepła przesuwanej głowicy i delikatnego “mrowienia”.  Następnie nakładamy maskę algową, aby wzmocnić efekt wchłaniania substancji aktywnych.  Zabieg kończymy aplikacją kremu normalizującego.

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach lub chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

 

PRZECIWWSKAZANIA
Uczulenie i nadwrażliwość na prąd galwaniczny, nowotwory, ciąża, gorączka, infekcje skórne w obszarze wykonywanego zabiegu, dermatozy, epilepsja, świeża ekstrakcja zęba, stany ropne okołozębowe, zapalenie migdałków, trądzik różowaty, trądzik pospolity w fazie aktywnej, świeża opalenizna.

 

CENNIK
Mezoterapia bezigłowa z aktywną ampułką  
Okolice oczu 100,00 zł
Twarz 200,00 zł
Twarz, szyja 250,00 zł
Twarz, szyja, dekolt 300,00 zł

 

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat mezoterapii bezigłowej, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.