Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

SONOFOREZA

Sonoforeza to zbieg umożliwiający niezwykle intensywne i skuteczne wprowadzanie w głąb skóry substancji leczniczych i odżywczych, dlatego jest zabiegiem stosowanym i zalecanym przez lekarzy nie tylko w sferze kosmetycznej, ale również medycznej.

ZABIEG

Sonoforeza wykorzystuje emisję fali ultradźwiękowej. Dzięki działaniu ultradźwięków substancje aktywne z preparatów wykorzystywanych w trakcie zabiegów są doprowadzane do najgłębszych warstw naskórka, co zapewnia długotrwały i widoczny efekt. Podczas zabiegu na skórę zostaje nałożony odpowiednio dobrany preparat, a następnie przykładana jest szpatuła emitująca fale ultradźwiękowe w celu zwiększenia penetracji produktów aktywnych. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, odpręża skórę i mięśnie,  a delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, a także metabolizm dzięki czemu jest możliwa regeneracja komórek. Dochodzi aż do pobudzenia biosyntezy kolagenu i elastyny dzięki czemu poprawia się elastyczność i sprężystość skóry.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 30 min. do godziny.
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Choroby nowotworowe, metalowy implanty w ciele (rozrusznik serca, ortodontyczny aparat korekcyjny- nazębny, itp.) choroby żył, niewydolność serca, ciąża, stany gorączkowe.

 

CENNIK
Twarz 49,00 zł
Twarz, szyja, dekolt 130,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat sonoforezy, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.