Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MIKRODERMABRAZJA

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodrmabrazja to zabieg polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Mikropeeling kontrolowany jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu – ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. 

ZABIEG

Przy zastosowaniu mikrodermabrazjj z powierzchni skóry usuwane są resztki wydzielin gruczołów skórnych (łój, pot), zrogowaciałe komórki oraz zanieczyszczenia w postaci brudu, pyłu, mikroorganizmów, resztek makijażu i innych kosmetyków. Mikrodermabrazja nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również pobudza jej procesy regeneracyjne, gdyż po usunięciu warstwy rogowej następuje szybka odbudowa tkanek i zastąpienie ich nowymi komórkami. W następstwie tego zabiegu komórki podstawne szybko się dzielą, co prowadzi do efektu odmłodzenia – poprawia się koloryt, elastyczność i sprężystość pobudzonej do aktywności skóry. Pozbawiona wierzchniej warstwy skóra jest miękka i gładka, a jej powierzchnia wyrównuje się.

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU
Ok. 30 min.

 

PRZECIWWSKAZANIA
Bielactwo, choroby nowotworowe, choroby pęcherzowe skóry, ciąża i okres karmienia piersią, kolagenozy, łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu, nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze, opalanie, stosowanie filtrów słonecznych (14 przed i po zabiegu), opalona skóra (14 dni po opalaniu), opryszczka przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu, skłonność do powstawania bliznowców, skłonność do przebarwień, stany zapalne skóry, stosowanie peelingów (14 dni przed zabiegiem), zaburzenia krzepnięcia krwi, zakażenia grzybiczne.

 

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat mikrodermabrazji, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.