Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

OKSYBRAZJA

Jest to nowa metoda złuszczania naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Jest bezinwazyjna, przeznaczona dla każdego rodzaju cery.

ZABIEG

Zabieg Oxybrazji nie powoduje podrażnienia skóry. Mogą jej się poddawać osoby z cerą naczyniową, wrażliwą, skłonną do rumienia oraz trądzikową. Zabieg jest przyjemny, bezbolesny, daje uczucie relaksu. Poprawia samopoczucie, dzięki intensywnemu dotlenieniu skóry. Wykonywany jest na mokro co daje skórze uczucie chłodu i odprężenia. Bardzo skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki i zwęża pory. Skóra po zabiegu jest zregenerowana, nawilżona i świeża. Polecana jest również dla osób chorych na trądzik. Oksybrazję wykonuję się za pomocą ”pistoletu”, przez który uwalniany jest tlen pod wysokim ciśnieniem, aplikowany za pomocą strumienia soli fizjologicznej. Zabieg ten złuszcza martwy naskórek na mokro, a zimne powietrze wytwarzane przez głowicę sprawia, że zabieg ten jest bezbolesny i przyjemny. Celem zabiegu jest nawilżenie i odpowiednie dotlenienie komórek skóry. Efektem oxybrazji jest pobudzenie tkanek do produkcji elastyny i kolagenu, przez co skóra staje się odmłodzona i zregenerowana. Oxbrazja to także sposób na pozbycie się blizn i spłycenie zmarszczek – jest zatem dedykowana zarówno osobom młodym, jak i po 30-stym roku życia, gdyż nie ma żadnych ograniczeń wiekowych do jego wykonania. Na zabieg chętnie decydują się kobiety pragnące pozbyć się przebarwień, skutków niewłaściwego opalania na słońcu lub w solarium, a także problemu szarzejącej cery. Natychmiast po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności.  Dla maksymalizacji efektów, zaleca się wykonanie serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasu.
CZAS TRWANIA ZABIEGU
Zabieg trwa ok. 30-60 min.

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

 

PRZECIWWSKAZANIA

Choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry, stan zapalny skóry, łuszczyca w fazie aktywnej, choroba nowotworowa, terapia Izotertinoiną (w trakcie i po leczeniu do 6 miesięcy), świeże blizny, ciąża, rozrusznik serca.
CENNIK
Twarz + maska 100,00 zł
Twarz, szyja, dekolt 160,00 zł
Dekolt 50,00 zł
Plecy 160,00 zł
Nogi 200,00 zł
Oksybrazja Pakiet: 3 zabiegi (twarz + maska) 250,00 zł
Oksybrazja Pakiet: 5 zabiegów (twarz + maska) 350,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na oksybrazji, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.