Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

PEELINGI CHEMICZNE

Nie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że nasza skóra nieustannie pracuje. Non stop wytwarza komórki, które przemieszczają się ku górze i produkują substancje wiążące wodę lub uszczelniające jego płaszcz lipidowy. Kiedy już wykonają swoje zadanie, powoli obumierają i złuszczają się. Na bieżąco są zastępowane nowymi. Właśnie w ten sposób skóra się regeneruje. Cały cykl trwa mniej więcej 28 dni, jednkaże z wiekiem, na skutek spowolnienia metabolizmu, życia w ciągłym stresie i zanieczyszczonym środowisku, coraz bardziej się wydłuża. Skóra staje się szara, szorstka, zmęczona i szybciej się starzeje. Na szczęście w naszym Centrum Zdrowia i Urody przeprowadzamy zabiegi kosmetyczne – peelingi, przyspieszające tempo złuszczania się naskórka oraz przywracające skórze blask i koloryt.

CO TO JEST PEELING
Peelingi usuwają zanieczyszczenia i obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka. Odblokowują też ujścia gruczołów łojowych, zapobiegają więc powstawaniu zaskórników. Oczyszczona skóra jest gotowa na przyjęcie balsamów i kremów, których składniki o wiele lepiej się wchłaniają. Dodatkowo peelingi pobudzają skórę do wytwarzania nowych komórek – dzięki temu szybciej się ona regeneruje. Wpływają też na jej koloryt.
 

W naszym Centrum Zdrowia i Urody wykonujemy następujące peelingi kwasowe:

  • Peeling enzymatyczny
  • Peeling glikolowy
  • Peeling migdałowy
  • Peeling pirogronowy
  • Peeling azelainowy
  • Peeling askorbinowy
  • Peeling laktobionowy
  • Peeling mlekowy
  • Peeling shikimowy
CENNIK

Dokładny opis poszczególnych zabiegów znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach poświęconym poszczególnym peelingom, które zostały umieszczone na naszej stronie internetowej. W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania jeszcze bardziej szczegółowej informacji na temat peelingów, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Zabieg z użyciem jednego kwasu
250,00 zł
Zabieg z użyciem dwóch kwasów 280,00 zł
Zabieg z użyciem trzech kwasów 310,00 zł
Pakiet 2 zabiegów z użyciem jednego kwasu
350,00 zł
Pakiet 3 zabiegów z użyciem jednego kwasu 450,00 zł
Pakiet 2 zabiegów z użyciem dwóch kwasów 380,00 zł
Pakiet 3 zabiegów z użyciem dwóch kwasów 480,00 zł
Pakiet 2 zabiegów z użyciem trzech kwasów 410,00 zł
Pakiet 3 zabiegów z użyciem trzech kwasów 510,00 zł