Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

LIPOLASER – ODCHUDZANIE I MODELOWANIE SYLWETKI

Tkanka tłuszczowa jest koszmarem spędzającym sen z powiek wielu osób. Coraz częściej sięgamy po drakońskie diety oraz wyczerpujące ćwiczenia fizyczne, które nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. W naszym Centrum Zdrowia i Urody wykonujemy zabiegi, które skutecznie niwelują problemy z nadmiarem zbędnych kilogramów.

ZABIEG

LipoLaser to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. To urządzenie, które wykorzystuje laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości. LipoLaser jest w rzeczywistości zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zalecana jest sesja 6-8 zabiegów w odstępach 3 dniowych Zabiegi te są szczególnie skuteczne tam, gdzie najtrudniej jest pozbyć się niechcianych fałdek tłuszczu: biodra, uda, brzuch, tzw. boczki, okolice kolan, podbródek, ramiona, klatka piersiowa. Bezpośrednio po każdej sesji lipo laserem pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji lipo laserem.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 20-40 min.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża, karmienie piersią, pilepsja, Choroby nowotworowe, stosowanie leków światłouczulających,  metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, problemy dermatologiczne skóry, choroby układu krążenia, np. zakrzepica, choroby autoimmunologiczne.

CENNIK

LIPO LASER – ODCHUDZANIE I MODELOWANIE SYLWETKI  
LipoLaser 20 min 150,00 zł
LipoLaser 30 min 175,00 zł
LipoLaser 40 min 200,00 zł
LipoLaser 50 min 225,00 zł
LipoLaser 60 min 250,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat zabiegów wykonywanych LipoLaserem, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.