Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

SAUNA INFRARED

Działanie sauny na podczerwień na nasz organizm możemy określić jako lecznicze, z szerokim zastosowaniem w rehabilitacji. W kabinie IR ciało poddawane jest elektromagnetycznemu promieniowaniu podczerwonemu o długości fal od 700 do 15 000 nSauna INFRAREDm. Promieniowanie podczerwone jest dobroczynnym promieniowaniem elektromagnetycznym o wysokich właściwościach leczniczych, od lat z powodzeniem wykorzystywanym w fizykoterapii. Stanowi ono 40% promieniowania słonecznego, można więc powiedzieć, że w kabinie Infrared korzystamy z dobroczynnego działania słońca – dającego ciepło i dobre samopoczucie psychofizyczne, bez udziału szkodliwych promieni UV.

Sauna na podczerwień sprzyja rehabilitacji ruchowej, podnosi estetykę wyglądu oraz pomaga w leczeniu wielu dolegliwości i chorób. Dzięki temperaturze do 60ºC sesja w saunie może trwać nawet 30 min. Promienie podczerwieni rozgrzewają nasze ciało do 4,5 cm w głąb, co powoduje intensywne pocenie się.

Podczas jednej sesji w saunie INFRARED:

  • Spalamy do 900 kalorii (odpowiednik 10 km biegu). Chudniemy bez zbędnych ćwiczeń i drastycznych diet,
  • Regenerujemy, oczyszczamy z toksyn , odprężamy organizm i opóźniamy procesy starzenia się skóry,
  • Poprawiamy krążenie, redukujemy cellulit, wzmacniamy system immunologiczny organizmu poprzez neutralizację szkodliwych działań bakterii,
  • Zalecana przez lekarzy w leczeniu bólów mięśniowych, kontuzji, chorób stawowych, napięć stresowych i zaburzeń krążenia.

 
CENNIK

1 zabieg 40 min 20,00 zł
Pakiet: 3 zabiegi 49,99 zł
Pakiet: 6 zabiegów 99,99 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat sauny INFRARED, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.