Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

NASZA FILOZOFIA

NASZA FILOZOFIA

Centrum Zdrowia i Urody powstało na bazie ponad 50-letniego doświadczenia w zakresie wykonywania różnego rodzaju usług medycznych. Po wielu latach pozycji lidera w sektorze lecznictwa zaobserwowaliśmy bezustannie rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi wykonywane w ramach medycyny estetycznej, a także kosmetologii. To spostrzeżenie spowodowało podjęcie decyzji o otworzeniu nowoczesnego Centrum Zdrowia i Urody.

„Zdrowie, urody ma imię” to misja naszego gabinetu medycyny estetycznej i kosmetologii. Każdego dnia staramy się  zapewnić  klientkom, a także klientom pełną satysfakcję z wykonywanych  zabiegów.  Nasze Centrum zapewnia opiekę wysokiej klasy specjalistów i perfekcyjne dobieranie terapii do każdego pacjenta z zachowaniem priorytetowych zasad bezpieczeństwa medycznego.

Celem Centrum Zdrowia i Urody  jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii,  a także utrzymanie pozytywnej opinii klientów pod kątem efektywności zabiegowej  oraz atmosfery zapewnionej przez profesjonalny i doświadczony personel. Dążymy do stworzenia miejsca cieszącego się renomą perfekcyjnie wykonywanych zabiegów przez światowej klasy specjalistów.

Nasze Centrum dysponuje nowoczesną i kompletną bazą urządzeń z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dzięki, którym istnieje możliwość indywidualnego dobrania terapii do  potrzeb każdego z klientów. Wszystkie preparaty pielęgnacyjne są dokładnie selekcjonowane. Z wielką starannością dbamy również o innowacyjny rozwój i w tym celu bezustannie powiększamy zakres usług, a także doposażamy nasze gabinety zabiegowe oraz systematycznie szkolimy  personel.  A to wszystko po to aby „Zdrowie, urody miało imię”.