Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

ZABIEGI NANILI PROFESSIONAL ®

ZABIEGI NANILI PROFESSIONAL®

Tworzone by służyć cerom problematycznym.
Cera problematyczna to nie tylko trądzik, ale także: trądzik różowaty, rozszerzone naczynka czy atopowe zapalenie skóry. Mało, który organizm jest w stanie poradzić sobie z tymi problemami bez wsparcia z zewnątrz – taka cera wymaga stosowania profesjonalnych kosmetyków na problemy skórne.

KOSMETYKI

Wszystkie preparaty zawierają wysoko stężone (ale jednocześnie bezpieczne dla skóry) substancje aktywne, dobrane przez specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy nad kosmetykami do cer problematycznych. Są to składniki, których często brakuje w drogeryjnych kosmetykach. Dzięki swojej skoncentrowanej mocy doskonale odpowiadają na potrzeby skóry, a jednocześnie nie podrażniają, nie szkodzą i nie powodują zaognienia zmian. Nie działają powierzchownie, ale wpływają na przyczynę powstawania zmian, przywracają skórze utraconą równowagę.

Pomagają osobom, które zmagają się z:

– Trądzikiem młodzieńczym
– Trądzikiem różowatym
– Cerą naczynkową
– Przebarwieniami po trądziku
– Cerą nadwrażliwą i reaktywną
– Oznakami starzenia
– Skórą tłustą
– Skórą atopową

»»SPRAWDŹ CENNIK USŁUG««

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat pedicure, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

E-mail: recepcja@cziu.pl

Telefon: + 48 500 801 004

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.