Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

REGULACJA BRWI

Regulacja brwi sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Dobrze wystylizowane brwi i rzęsy podkreślają oprawę oczu, korygują rysy twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem. Są tak samo ważne jak rzęsy i usta choć często niedoceniane lub pomijane w stylizacjach. Natomiast zrośnięte zasłaniają powiekę, co wyraźnie postarza i nadaje twarzy groźny wygląd.

Zapraszamy Panie i Panów do naszego profesjonalnego kosmetologa, który idealnie wyznaczy łuk brwiowy dzięki czemu brwi podkreślą naturalny kontur twarzy i dodadzą jej charakteru.
Polecamy też regulację brwi woskiem twardym (opis na naszej stronie w zakładce WOSK LYCON).

ZABIEG

Ważną cechą depilacji Lycon jest fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnej depilacji woskiem, ten nowy zabieg jest praktycznie bezbolesny, wynika to z faktu, że wosk nie ciągnie i nie podrażnia skóry. Z tego względu polecany jest do depilacji miejsc wrażliwych i delikatnych jak np. okolice bikini. Umożliwia pozbycie się już 1 mm włosków. Ponadto depilacja Lycon działa kojąco na skórę, która pozostaje gładka i miękka po zabiegu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Około 30 min .

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do wykonania regulacji brwi są: dermatozy w miejscu regulacji, mechaniczne uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym, zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze okolicy okołozabiegowej, stan po zabiegach chirurgicznych wokół oczu lub brwi.

CENNIK

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat zabiegu regulacji brwi, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.