Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

PARAFINA NA DŁONIE

Parafina zawiera specjalne substancje o właściwościach natłuszczających. Chociaż sama w sobie nie nawilża, po aplikacji tworzy warstwę ochronną, która zamyka wilgoć w skórze. Zabiegi parafinowe chronią i regenerują suchą i spierzchniętą skórę dłoni. Są idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z popękanym naskórkiem. Dłonie stają się miękkie i cudownie gładkie a efekt utrzymuje się przez kilka dni. Zabieg detoksykuje skórę oraz oddziałuje na stawy. Parafina kosmetyczna ma też korzyści terapeutyczne, gdyż wspomaga przepływ krwi, rozluźnia mięśnie i uśmierza ból stawów zmniejszając ich sztywność. Parafina hamuje proces starzenia się skóry.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 30 minut do 60 minut.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Zabiegu parafinowego nie należy wykonywać u osób chorych na osteoporozę. Przeciwwskazaniem do zabiegu są również: uczulenie na parafinę, grzybica paznokci lub skóry, a także egzema. Jeżeli osoba poddająca się zabiegowi cierpi na niewydolność układu krążenia, nie powinna aplikować parafiny na rozległy obszar ciała podczas jednego zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg polega na zanurzaniu dłoni w ciepłej kąpieli parafinowej. Poprzedzony jest: dezynfekcją, peelingiem dłoni i nałożeniem grubej warstwy kremu. Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

CENNIK

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.