Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Działanie masażu kosmetycznego jest bardzo korzystne dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Masaż działa pobudzająco na układ krążenia, co przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia skóry oraz mięśni, a co za tym idzie, poprawienia jej jakości. Skóra staje się ona bardziej elastyczna. Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu. To zabieg o właściwościach relaksujących i stymulujących, ma działanie profilaktyczne. Regularnie wykonywany masaż ujędrnia, poprawia krążenie, przez co drobne zmarszczki znikają, a głębsze znacznie się zmniejszają.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Około 30 min.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do wykonania masażu są: problemy z tarczycą, stany zapalne i alergiczne skóry, stany zakaźne skóry, ekstrakcja zęba, zmiany ropne około zębowe i migdałków, guzki na węzłach chłonnych, powiększone węzły chłonne, miażdżyca naczyń, choroby gorączkowe, wady serca, wysokie nadciśnienie, rozrusznik serca, zakrzepica, zapalenie żył, rany i ubytki skórne, opryszczka, choroby nowotworowe, ciąża.

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.