Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

DEPILACJA WOSKIEM TWARDYM LYCON

Depilacja woskiem jest korzystniejsza niż golenie, ponieważ efekt gładkiego ciała pozostaje na dłużej. Podczas depilacji woskiem włos usuwamy wraz z cebulką, dlatego włosy odrastają po 2–3 tygodniach. Podczas golenia natomiast włos ucinany jest tuż nad powierzchnią skóry, dlatego często już następnego dnia skóra przestaje być gładka.
Lycon to australijski wosk wyprodukowany z naturalnych składników. Do depilacji Lycon wykorzystuje się więc olejki, żywice i wosk pszczeli.

ZABIEG

Ważną cechą depilacji Lycon jest fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnej depilacji woskiem, ten nowy zabieg jest praktycznie bezbolesny, wynika to z faktu, że wosk nie ciągnie i nie podrażnia skóry. Z tego względu polecany jest do depilacji miejsc wrażliwych i delikatnych jak np. okolice bikini. Umożliwia pozbycie się już 1 mm włosków. Ponadto depilacja Lycon działa kojąco na skórę, która pozostaje gładka i miękka po zabiegu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 30 minut do 60 minut.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z kosmetologiem, który informuje pacjenta o wszystkich aspektach związanych z użyciem fal radiowych, m. in. o przeciwwskazaniach, ewentualnych skutkach ubocznych. Przed rozpoczęciem terapii nie jest wymagane wykonanie dodatkowych badań. Niewskazane jest stosowanie kremów samoopalających oraz wykonywanie peelingów. Zgodnie z regulaminem i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
Przed depilacją Lycon warto wykonać dokładny peeling w planowanym miejscu zabiegu. Peeling przed depilacją Lycon powinno się wykonać na 2-3 dni przed planowanym zabiegiem. Usunięcie martwego naskórka sprawi, że włoski będą podniesione, dzięki czemu depilacja Lycon będzie skuteczniejsza. Depilacja Lycon nie zawsze wymaga odtłuszczenia skóry.
Po depilacji woskiem nie należy planować zabiegów z udziałem wysokiej temperatury, jak na przykład sauna, gorąca kąpiel, solarium. Do momentu zniknięcia zaczerwienienia nie poleca się także wizyt na basenie oraz ćwiczeń gimnastycznych.

PRZECIWWSKAZANIA

Odradzamy depilację osobom cierpiącym na cukrzycę oraz klientkom z wrażliwymi naczyniami krwionośnymi. Depilacja woskiem nie jest również wskazana, gdy klientka lub klient przyjmuje leki lub używa preparatów, które powodują, że warstwa rogowa naskórka jest cienka i uwrażliwiona.

CENNIK

W Centrum Zdrowia i Urody wykonujemy następujące zabiegi:

Cała twarz 110,00 zł
Regulacja brwi woskiem 40,00 zł
Wąsik 40,00 zł
Broda 40,00 zł
Policzki 40,00 zł
Pachy 60,00 zł
Bikini płytkie 80,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat zabiegu depilacji woskiem twardym, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.