Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

PEDICURE KWASOWY (CALLUS PEEL)

Pedicure kwasowy Callus Peel to niezwykle skuteczna metoda złuszczania zrogowaciałego naskórka z podeszw stóp. Cechą charakterystyczną dla zabiegu jest brak konieczności moczenia oraz frezowania stóp, dzięki czemu pedicure z użyciem tej metody jest dużo szybszy i wygodniejszy niż pedicure klasyczny.
Naskórek zostaje złuszczony w taki sposób, aby zbyt szybko nie narastał, a jego grubość była znormalizowana. Dzięki temu możemy cieszyć się gładkimi stopami, a przede wszystkim piętami przez długi czas.

ZABIEG
Czteroetapowy zabieg polega na nałożeniu płatków nasączonych kawasem(cytrynowy, winowy oraz mlekowy) na miejsca ze zrogowaceniami, usunięciu złuszczonego naskórka specjalistyczną szpatułą, wygładzeniu powierzchni sterylną jednorazową tarką oraz wsmarowaniu intensywnie nawilżającego i odżywiającego kremu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

1 godzina

PRZECIWWSKAZANIA

Grzybica stóp, nieuregulowana cukrzyca oraz stopa cukrzycowa, uczulenie na którykolwiek składnik preparatu, przerwanie ciągłości skóry, stany zapalne, brodawki.

CENNIK
Pedicure kwasowy
140,00 zł
Pedicure kwasowy z pomalowaniem 160,00 zł
Pedicure kwasowy hybrydowy 220,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat pedicure, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

E-mail: recepcja@cziu.pl

Telefon: + 48 500 801 004

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.