Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

KWAS HIALURONOWY

Na proces starzenia się wpływa w dużej mierze, wiotczenie skóry i mięśni mimicznych twarzy. Zanik naturalnej podściółki tłuszczowej powoduje zapadanie się pewnych części skóry. Zbieg wypełnienia zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego polega na wstrzyknięciu do skóry preparatu kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie, wykorzystuje się do uwydatniania kości policzkowych lub przywrócenia im objętości, a także wypełnienia ubytków tkanki mięśniowej i kostnej. Preparaty zawierające kwas hialuronowy to substancje o długotrwałym działaniu, wstrzyknięte w miejsce wymagające modelowania nadają twarzy młodszy wygląd. W naszym Centrum Zdrowia i Urody wykwalifikowana kadra wykona ten zabieg szybko i bezboleśnie.
 

ZABIEG

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego powoduje naturalny młody wygląd poprzez nadanie objętości w okolicach w których wyraźnie widać zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Najczęściej preparat wprowadza się w okolicy kości policzkowych, policzków, fałdów nosowo-wargowych czy kącików ust. W trakcie zabiegu odczuwa się niewielką bolesność. U osób wrażliwych stosuje się znieczulenie w postaci kremu, który nakłada się w miejsca poddane zabiegowi. Efekt jest natychmiastowy. Bezpośrednio po podaniu preparatu widać różnice. Całkowity efekt zabiegu widoczny jest po około dwóch do trzech tygodni. Efekty wypełnienia utrzymują się do półtora roku w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta.
 

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od pół godziny do godziny.

 
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Nie ma potrzeby wykonywania żadnych zabiegów przygotowujących. Na tydzień przed terminem zabiegu nie wolno zażywać aspiryny, leków które ją zawierają oraz innych leków zmniejszających krzepliwość krwi. Na kilka dni przed zabiegiem można rozpocząć stosowanie leków z escyną (Aescin 3×2 tab., Reparil 3×2 draż.), by zmniejszyć ryzyko powstania krwiaków i przyspieszyć znikanie tych, które się ewentualnie pojawią. Osoby z nawracającą opryszczką powinny 2 dni wcześniej rozpocząć przyjmowanie acyklowiru w dawce profilaktycznej (np. Heviran 400 mg 2×1 tab.). Pacjent powinien poinformować lekarza o alergii na krem znieczulający lub znieczulenie stomatologiczne. Zgodnie z wymogami prawa i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
 

PRZECIWWSKAZANIA

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu (szczególnie na kwas hialuronowy), choroba autoimmunologiczna, skłonność do tworzenia się przerośniętych blizn, infekcje bakteryjne skóry,  opryszczka, przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi, wiek poniżej 18 roku życia, ciąża i karmienie piersią.

PREPARAT

W Centrum Zdrowia i Urody wykonując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, korzystamy z następujących produktów: Stylage

CENNIK

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM:

  • z zastosowaniem znieczulenia
  • cena jednego zabiegu uzależniona jest od ilości użytego preparatu

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM – preparat: Stylage Lips, Stylage M, Stylage XL

Dolina łez, cienie pod oczami
1300 zł
Powiększanie, konturowanie ust 1300 zł
Zmarszczki głębokie i bruzdy 1200 zł
Wolumetria twarzy od 1600 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.