Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

OPALANIE NATRYSKOWE SunFX

Dzięki Coco Chanel, która spopularyzowała modę na opaleniznę, brązowy odcień skóry stał się symbolem zdrowia, urody i elegancji.

Najbardziej popularny dotąd sposób osiągania efektu zbrązowienia skóry – ekspozycja na promieniowanie UV- okazał się być bardzo niebezpieczny dla wyglądu i zdrowia skóry!

Dziś wiemy, że osiągnięcie efektu widocznej opalenizny w sposób tradycyjny na słońcu lub w solarium  wymaga więcej cierpliwości, ale oznacza także poważne zagrożenie dla zdrowia i wyglądu naszej skóry. Każdorazowa ekspozycja na słońce powoduje przyspieszone starzenie się skóry, może powodować podrażnienia, alergie, nieestetyczne przebarwienia oraz poważne nowotwory.

W naszym Centrum Zdrowia i Urody oferujemy opalanie natryskowe SunFX będące najzdrowszą i najbezpieczniejszą forma nadawania skórze pięknego odcienia!

ZABIEG

Zabieg  jest przyjemny i  higieniczny. Wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów. Dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, terapeuta suszy ciało specjalistyczną suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX. Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

CZAS ZABIEGU

Sama aplikacja płynu brązującego trwa od 5-10 minut.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem  zabiegu konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem krótki wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach i chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.

WSKAZANIA

Opalanie natryskowe SunFX to zabieg odpowiedni dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami. Dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

CENNIK

Całe ciało            100,00 zł

Połowa ciała         50,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat opalania natyrskowego SunFX, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.