Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

LASER BIOSTYMULUJĄCY

ZABIEG

Zabieg polega na precyzyjnym naświetlaniu tkanek za pomocą światła laserowego o parametrach biostymulacyjnych. Istota oddziaływania podczerwonego promieniowania laserowego na organizm polega na doprowadzeniu energii o podwyższonym natężeniu do tkanek położonych w głębi organizmu człowieka, a więc nie osiągalnych normalnymi środkami fizycznymi.
Poprzez swoje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, bioregeneracyjne, przyspieszające gojenie, laser ma zastosowanie m.in. w reumatologii sportowej, stomatologii, dermatologii, kosmetyce lekarskiej

CZAS ZABIEGU
Od 1 min. do 20 min.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach i chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

WSKAZANIA

  • Gojenie się ran, urazów i owrzodzeń.
  • Usuwanie zmarszczek, przebarwień i plamy barwnikowych skóry.
  • Usuwanie trądziku pospolitego i blizn potrądzikowych.
  • Usuwanie liszajów.
  • Usuwanie blizn po oparzeniach.
  • Usuwanie egzemy.
  • Usuwanie opryszczki.

PRZECIWWSKAZANIA
Jest niewiele przeciwwskazań w zastosowaniu terapii laserem biostymulacyjnym. Lasera biostymulacyjnego nie zaleca się stosować podczas ciąży oraz w pierwszym dniu miesiączki. Na tę terapię nie powinny decydować się osoby z bólem głowy i migreną, chorzy na astmę. Zabiegom nie poddaje się osób po podaniu silnych środków farmakologicznych, np. pacjentom poddanym chemioterapii.

CENNIK

1 zabieg od 1 -5 min 15,00 zł
1 zabieg od 5-10 min 25,00 zł
1 zabieg  od 10-15 min 35,00 zł
1 zabieg od 15-20 min 45,00 zł

 

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat lasera biostymulującego, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004
E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.