Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

LASER FRAKCYJNY

Poddając się kąpielom słonecznym rzadko się zastanawiamy nad ich konsekwencjami. Uszkodzenia posłoneczne to właśnie konsekwencje nadmiernego opalania. Dzięki nowoczesnym technologiom obecnym w Centrum Zdrowia i Urody możemy zaradzić tego typu problemom, a także pozbyć się blizn oraz rozstępów.
 

ZABIEG

Zabieg jest wykonywany za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Technologia tego urządzenia jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii – laser światłowodowy zbudowany z włókna szklanego, wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze głowicą skanującą. Efektem działania jest odmładzanie skóry z uszkodzeniami posłonecznymi, wygładzanie zmarszczek oraz blizn bez tworzenia widocznych ran z długim okresem bolesnego leczenia. Większość pacjentów widzi poprawę jakości skóry już po kilku dniach od zabiegu. Odbudowa skóry będzie doskonale widoczna po 4-5 tygodniach od zakończeniu serii 3-5 zabiegów. Przebudowa kolagenu będzie jednak trwała nadal, powodując wygładzanie i ujędrnianie skóry jeszcze przez 6-12 miesięcy po zabiegu. Wskazań do tego zabiegu jest wiele. Najpopularniejsze z nich to: zmarszczki i zwiotczenie skóry, zmarszczki wokół oczu, „worki” pod oczami, wygładzenie i odmładzanie, poprawa elastyczności skóry, rozszerzone pory, zaskórniki, rozstępy, usuwanie blizn różnego pochodzenia, płytkie, rozległe zmiany naczyniowe, zmiany pigmentowe, przebarwienia, ostudy, plamy starcze, niejednolity odcień skóry, uszkodzenia słoneczne, szorstka skóra, wyrównanie nierówności skóry.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 15 minut do 90 minut.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarza, który informuje pacjenta o wszystkich aspektach związanych z użyciem lasera, m in. o jego możliwościach, przeciwwskazaniach, ewentualnych skutkach ubocznych. Przed rozpoczęciem terapii nie jest wymagane wykonanie dodatkowych badań. Niewskazane jest stosowanie kremów samoopalających oraz wykonywanie peelingów. Zgodnie z regulaminem i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Zapalne choroby skóry w tym opryszczka, zapalenie skóry, aktywny trądzik, choroby bakteryjne skóry,  skóra leczona retinoidami (izotec, roaccutane), fototyp skóry IV i V – skóra bardzo ciemna, świeża opalenizna zarówno słoneczna jak i solaryjna, skóra pokryta samoopalaczem, zmiany nowotworowe i przedrakowe skóry, stosowanie immunosupresji, stosowanie leków fotouczulających w tym ziołowych (dziurawiec, nagietek), keloidy, okres 4 tygodni po stosowaniu kwasu hialuronowego.

CENNIK

LASER FRAKCYJNY

Blizny, rozstępy, przebarwienia  
Usuwanie blizn        300-1200 zł
Usuwanie rozstępów          300-1200 zł
Usuwanie pojedynczych brodawek/kurzajek 100-300 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat zabiegów wykonywanych laserem frakcyjnym, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.