Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

RF – RADIOFREKWENCJA

Twarz jest wizytówką każdego człowieka. Piękna i zadbana twarz świadczy o statusie materialnym kobiety. Promienna skóra dodaje pewności siebie i sprawia, że inni postrzegają nas znacznie pozytywniej. Oferowane przez nasze Centrum Zdrowia i Urody zabiegi odmładzające i zapobiegające starzeniu skóry, dostosowane do indywidualnych potrzeb, gwarantują piękny oraz naturalny wygląd. Zastosowanie radiofrekwencji powoduje odbudowę oraz wytwarzanie kolagenu i elastyny, dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zabieg przeznaczony jest w szczególności dla osób, które mają problem z obwisłą skórą lub nadmiarem skóry.

ZABIEG

W trakcie zabiegu falami radiowymi RF skóra jest podgrzewana, odbywa się to w trakcie masażu ciepłą głowicą o temperaturze dostosowanej indywidualnie do odczuć Klienta. Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący. Poprawie ulega jędrność, twardość skóry. Z czasem poprawia się także owal twarzy, napięcie skóry na policzkach, wokół oczu, zmarszczki ulegają spłyceniu. Zabieg sprzyja, także odprężeniu mięśni twarzy, dzięki czemu zyskuje ona łagodniejszy, bardziej wypoczęty wygląd. Pełnia efektów nie jest widoczna od razu po zabiegu, bowiem ten ma tylko na celu pobudzenie skóry do wykonania określonej pracy, poprawa następuje więc stopniowo, trwa to od 3 do 6 miesięcy. Dzięki temu efekty są bardzo naturalne. Zapobiega takim objawom starzenia się skóry, jak: utrata jędrności, opadające kąciki ust, zwiotczenia w rejonie policzków i szyi czy zmarszczki. W zależności od wieku i oczekiwanych efektów dobierana jest odpowiednia seria zabiegów, która wynosi od 3 do 12 powtórzeń.
 

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 20 minut do 60 minut.
 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z kosmetologiem, który informuje pacjenta o wszystkich aspektach związanych z użyciem fal radiowych, m. in. o przeciwwskazaniach, ewentualnych skutkach ubocznych. Przed rozpoczęciem terapii nie jest wymagane wykonanie dodatkowych badań. Niewskazane jest stosowanie kremów samoopalających oraz wykonywanie peelingów. Zgodnie z regulaminem i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.
 

PRZECIWWSKAZANIA

Ciężkie i przewlekłe choroby nerek i wątroby, niewydolność serca, choroby zapalne skóry w obszarze poddanym kuracji, uszkodzenia mechaniczne skóry, choroba nowotworowa, ciąża, gorączka, rozrusznik serca, zapalenie żył, przebyte operacje naczyniowe.

CENNIK

RF odmładzanie za pomocą fal radiowych

RF 20 min 150,00 zł
RF 30 min 175,00 zł
RF 40 min 200,00 zł
RF 50 min 225,00 zł
RF 60 min 250,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat zabiegów wykonywanych z użyciem RF (fal radiowych), prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.